Ewangelia dla nas/kontakt

Tu zamieszczamy codzienne czytania dnia oraz informację o Patronach danego dnia a także modlitwy na dany dzień przeznaczone (nowenny i inne).

Korzystamy ze stron: Ewangelia org oraz Brewiarz

Biblia

29 października 2008 roku

papież

Benedykt XVI zachęcał w środę polskich wiernych do codziennej lektury Pisma Świętego. Podczas audiencji generalnej w Watykanie papież nawiązał do zakończonego w niedzielę synodu biskupów na temat Słowa Bożego.

Zwracając się do polskich pielgrzymów, obecnych na Placu świętego Piotra, Benedykt XVI powiedział: „Zakończony w niedzielę XII synod biskupów obradujący na temat +Słowo Boże w życiu i misji Kościoła+, przypomniał nam o potrzebie ustawicznego karmienia się natchnionym Słowem. Niech codzienna lektura Pisma Świętego będzie dla was okazją do spotkania z Bogiem i zachętą do przemiany życia”.


 

Wśród komentarzy padło dziś pytanie czy katolikowi może przeszkadzać jeszcze jedna strona katolicka? Na pewno nie!
Dlatego oczekując powrotu Adminki z “pustyni wyciszenia” zapraszam na drugą moją stronę internetową “Ewangelia dla nas” ewangeliadlanas.wordpress.com
Od dziś tam będzie codziennie wklejane Słowo Boże i będzie możliwość dyskutowania o tym, co Słowo Pana mówi o nas i dla nas.
Nie chodzi mi o to, żeby interpretować co Pan Jezus miał na myśli, bo co Miał to i Sam powiedział. Mi chodzi o to, aby czytać Słowo Boże i przyjmować je w swoim życiu.
Na stronie jest w zakładce Biblia w plikach mp3 oraz z prawej strony obrazek z Biblią po kliknięciu mamy Pismo Święte w wersji do czytania.

Admin Kazimierz

Napisz:  ewangeliadlanas@gmail.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s